KONST / Litografier / Färglitografi 16044219
nr 1604 4219
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
"Artist proof", ej signerad. Färglitografi, bildmått: 45x60 cm, yttermått inklusive ram: 61x77 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 mars 2024
kl 19:06:03
5/3 10:16:06
300 kr
11/3 18:43:48
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall